تلفن همراه

فرانسه: Think & Go NFC سرویس خرید در خانه را راه‌اندازی می‌کند

نوشته شده توسط رسول قربانی

شرکت فرانسوی ارائه دهنده خدمات خرید NFC، به نام Think & Go NFC، خدمات خرید خانگی‌اش را برای خرده فروشان راه‌اندازی کرده است که شامل یک اپلیکیشن موبایلی، یک بورد خرید خانگی و یک وبسایت است که اجناس برای خرید در آن به نمایش گذاشته می شوند.

از دیگر کارهای برعهده این شرکت در راستای خرید خانگی، مدیریت فهرست محصولات، بن‌ها و کپن های موجود، پیشنهادهای ویژه و اتصال به تاسیسات تجارت الکترونیک خرده فروشان به منظور کامل کردن سفارشات می باشد.

برد خرید خانگی شامل برچسب‌هایی می‌شود که نشانگر خدمات یا محصولات هستند و از سه حوزه تشکیل می شود، سفارش محصول، خدمات محلی و خدمات برندها. بنابراین مشتریان می‌توانند با لمس کردن صفحه بورد خرید خانگیشان محصولات را به سبد مجازی خریدشان اضافه کنند قبل از اینکه با موبایلشان از طریق یکی از سیستم های پرداختی مثلا پی‌پال پول چیزی را بپردازند. مشتریان می‌توانند پس از انجام خریدشان، اجناس خریداری شده را درب منزل تحویل بگیرند.

درباره نویسنده

رسول قربانی

سردبیر سایت راه پرداخت؛
رسول قربانی دانش آموخته زبان و ادبیات انگلیسی است. اوفعالیت رسانه‌ای خود را به طور متمرکز در حوزه فناوری اطلاعات بانکی و پرداخت در سال 89 آغاز کرد و تاکنون در این حوزه متمرکز فعالیت کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید