بانک‌ها

علیرضا لگزایی معاون فناوری اطلاعات بانک تجارت شد

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

علیرضا لگزایی معاون فناوری اطلاعات بانک تجارت شد. علیرضا لگزایی روز چهارشنبه هفته گذشته ۲۱ مرداد ۱۳۹۴ به عنوان معاونت فناوری اطلاعات بانک تجارت حکم رسمی گرفت و روز شنبه ۲۴ مرداد معارفه او برگزار شد.

او ۲۷ سال سابقه کار در بانک ملت در سمت های مختلف را داراست و آخرین سمت وی عضویت و ریاست هیئت مدیره و معاون فن آوری اطلاعات بانک ملت بوده است. پروژه بانکداری متمرکز در بانک ملت در زمانی شکل گرفت که او مدیریت آن پروژه را پذیرفتند و تا لحظه ترک کردن بانک ملت از حمایت و پشتیبانی آن دریغ نکردند.

وی در سمت های مختلفِ مدیریت سازمان و تشکیلات و روشها، معاونت طرح و برنامه، معاونت فن آوری اطلاعات، عضو هیئت مدیره ناظر بر فن آوری اطلاعات و مانند آنها مسولیت مستقیم داشتند. به گفته مدیران عامل همدوره وی در بانک ملت، آقای علیرضا لگزایی از مدیران نخبه بانک و از ارکان موفقیت پروژه بانکداری متمرکز و شرکتهای فن آوری اطلاعات بانک ملت بوده‌ است. گفتنی است که وی دارای سمت‌ها و مسئولیت های متعدد دیگری نیز بوده است.

منبع: سرمدنیوز

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */