بانک‌ها

پرداخت اینترنتی اقساط در مؤسسه مالی و اعتباری مهر امکان پذیر شد

نوشته شده توسط رضا قربانی

پرداخت اقساط تسهیلات مؤسسه مالی و اعتباری مهر از طریق درخواست اینترنتی مشتریان و به صورت سیستمی امکان‏پذیر شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی موسسه مالی و اعتباری مهر، رئیس مرکز ICT مؤسسه گفت: در گذشته پرداخت اقساط تسهیلات فقط با مراجعه حضوری مشتریان به شعب امکان ‏پذیر بود که این امر موجب اتلاف وقت مشتریان و همچنین ازدحام در شعب می‌شد.

سیدمهدی حسینی در توضیح این خدمت جدید اظهار کرد: پرداخت اتوماتیک اقساط بنا به درخواست مشتری هنگام دریافت تسهیلات و یا در میان دوره پرداخت اقساط امکان‏پذیر است، لذا مشتریان با ورود به سایت مؤسسه می‏توانند پرداخت اقساط تسهیلات خود را با ذکر تاریخ ماهانه، مبلغ قسط و مشخصات حساب خود در مؤسسه سفارش دهند.

وی ادامه داد: یکی از فواید این طرح، جلوگیری از جریمه دیرکرد پرداخت اقساط به دلیل فراموشی مشتری یا عدم حضور به موقع سپرده گذار در شعب است.

رئیس مرکز ICT موسسه مالی و اعتباری مهر تأکید کرد: اجازه برداشت وجه از حساب مشتریان تنها با درخواست سپرده گذاران از شعب میسر خواهد بود.

حسینی در پایان با مناسب توصیف کردن خدمات نوین بانکی مؤسسه مالی و اعتباری مهر ابراز امیدواری کرد که با تبدیل شدن مؤسسه به بانک مهر اقتصاد، بهبود هر چه بیشتر بانکداری الکترونیک را شاهد باشیم.

isc-pr1-banner-95-11-16

درباره نویسنده

رضا قربانی

رضا قربانی نویسنده حوزه بانکداری و پرداخت الکترونیک و مدیرمسئول گروه رسانه‌ای شفق است. وبلاگ رضا قربانی را می‌توانید اینجا ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید