بانک‌ها

پرداخت اینترنتی اقساط در مؤسسه مالی و اعتباری مهر امکان پذیر شد

نوشته شده توسط رضا قربانی

پرداخت اقساط تسهیلات مؤسسه مالی و اعتباری مهر از طریق درخواست اینترنتی مشتریان و به صورت سیستمی امکان‏پذیر شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی موسسه مالی و اعتباری مهر، رئیس مرکز ICT مؤسسه گفت: در گذشته پرداخت اقساط تسهیلات فقط با مراجعه حضوری مشتریان به شعب امکان ‏پذیر بود که این امر موجب اتلاف وقت مشتریان و همچنین ازدحام در شعب می‌شد.

سیدمهدی حسینی در توضیح این خدمت جدید اظهار کرد: پرداخت اتوماتیک اقساط بنا به درخواست مشتری هنگام دریافت تسهیلات و یا در میان دوره پرداخت اقساط امکان‏پذیر است، لذا مشتریان با ورود به سایت مؤسسه می‏توانند پرداخت اقساط تسهیلات خود را با ذکر تاریخ ماهانه، مبلغ قسط و مشخصات حساب خود در مؤسسه سفارش دهند.

وی ادامه داد: یکی از فواید این طرح، جلوگیری از جریمه دیرکرد پرداخت اقساط به دلیل فراموشی مشتری یا عدم حضور به موقع سپرده گذار در شعب است.

رئیس مرکز ICT موسسه مالی و اعتباری مهر تأکید کرد: اجازه برداشت وجه از حساب مشتریان تنها با درخواست سپرده گذاران از شعب میسر خواهد بود.

حسینی در پایان با مناسب توصیف کردن خدمات نوین بانکی مؤسسه مالی و اعتباری مهر ابراز امیدواری کرد که با تبدیل شدن مؤسسه به بانک مهر اقتصاد، بهبود هر چه بیشتر بانکداری الکترونیک را شاهد باشیم.

درباره نویسنده

رضا قربانی

رضا قربانی هستم؛ بنیان‌گذار شبکه راه پرداخت؛ یک B2B Digital Media در حوزه فین‌تک ایران. با کمک همکارانم کتاب‌هایی درزمینهٔ فین‌تک منتشر کردیم، مثل بانک ۳.۰، بانک دیجیتال، بانکداری مجازی، گسست بانک‌ها، دانشنامه پرداخت و بانکداری الکترونیکی و چند کتاب دیگر. انتشار این کتاب‌ها علاقه شخصی من است که افراد بیشتری با فین‌تک آشنا شوند. سردبیر ماهنامه عصر تراکنش هم هستم که به‌صورت تخصصی درزمینهٔ فین‌تک منتشر می‌شود. تولید ویدیو و پادکست یکی دیگر از کارهایی است که با کمک همکارانم انجام می‌دهم. روزنامه‌نگاری با آفتابگردان همشهری در من شروع شد و با گنبد کبود ابرار جدی شد و در روزنامه شریف به نتیجه رسید. در رسانه‌هایی مثل عصر ارتباط، پیوست، دنیای اقتصاد و تجارت فردا، مدیریت ارتباط و چند جای دیگر چیزهایی نوشته‌ام و در هفته‌نامه شنبه دبیر صفحه فین‌تک هستم. اگر می‌خواهید بیشتر درباره من بدانید لطفا وبلاگ مدیر رسانه را ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید