خبر

انجام بیش از یک میلیون و ۷۰۰ هزار تراکنش در نمایشگاه کتاب تهران

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

تعداد تراکنش های نمایشگاه بین المللی کتاب تهران به بیش از یک میلیون و ۷۰۰ هزار رسید. مهدی شهیدی، قائم مقام مدیرعامل شرکت آسان پرداخت گفت: بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران روز شنبه به کار خود پایان داد و بر اساس آمارهای موجود طی یازده روز برگزاری این نمایشگاه مجموعا یک میلیون و ۷۶۸ هزار و ۹۵۶ تراکنش بر روی دستگاه های کارتخوان نصب شده توسط مجری خدمات پرداخت الکترونیکی انجام گرفته است.

وی افزود: از این تعداد تراکنش یک میلیون و ۶۰۰ هزار و ۷۳۰ تراکنش موفق بوده است. به عبارت دیگر بالغ بر ۹۰ درصد تراکنش ها با موفقیت انجام گرفته است. به گفته شهیدی، از کل تراکنش های انجام شده یک میلیون و ۴۷۲ هزار و ۱۹۰ تراکنش مربوط به عملیات خرید و ۱۲۸ هزار و ۵۴۰ تراکنش مربوط به دریافت موجودی بوده است.

مجری خدمات پرداخت الکترونیکی نمایشگاه بین المللی کتاب تهران گفت: ۶۸۹ هزار و ۳۳۰ تراکنش توسط بن کارت های دانشجویی انجام گرفته است.

منبع: آسان پرداخت

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید