تلفن همراه

یک اینفوگرافی جالب از پرداخت‌های موبایلی در سال ۲۰۱۵

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

دیگر بر هیچ کسی پوشیده نیست که تلفن همراه هوشمند تغییرات زیادی در زندگی بشر شکل داده است؛ از تعامل و گفت‌وگو در شبکه‌های اجتماعی موبایلی گرفته تا استفاده از ابزارهای نوین بانکداری و پرداخت. به تازگی وب‌سایت MobilePaymentsToday اینفوگرافی جالبی در خصوص پرداخت‌های موبایلی در سال ۲۰۱۵ منتشر کرده است که آمارهای جالبی در آن در کنار تصاویری گویا و جذاب ارائه شده است. نسخه فارسی سازی شده این اینفوگرافی در چهاردهمین شماره ماهنامه بانکداری الکترونیک عصر ارتباط منشر شد. اینفوگرافی مورد نظر در ادامه آمده است.

برای بزرگ‌تر شدن تصاویر روی آن‌ها کلیک کنید

Mobile-Payments-Infography-620-index-way2pay-93-09-03-1 Mobile-Payments-Infography-620-index-way2pay-93-09-03-2 Mobile-Payments-Infography-620-index-way2pay-93-09-03-3 Mobile-Payments-Infography-620-index-way2pay-93-09-03-4

در صورت تمایل می‌توانید این اینفوگرافی جالب از پرداخت‌های موبایلی را با کیفیت ۱۲۰۰ پیکسل از اینجا دانلود کنید.

منبع: ماهنامه بانکداری الکترونیک عصر ارتباط؛ شماره ۱۴

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید