بانک‌ها

خرید شارژ سیم کارت‌های اعتباری از طریق سامانه بانک گردشگری

خدمت خرید شارژ سیم کارت اعتباری اپراتورهای ایرانسل و همراه اول روی سامانه‌های بانکداری الکترونیک بانک گردشگری فعال و راه‌اندازی شد.

به گزارش روابط عمومی بانک گردشگری، این بانک با هدف دستیابی به اهداف خود برای ایجاد بسترهای متنوع خدمت‌رسانی و گسترش روزافزون فعالیت‌ها و خدمات، با امکان دسترسی آسان برای مشتریان در هر ساعت از شبانه‌روز، خدمت فروش شارژ کارت‌های اعتباری اپراتورهای ایرانسل و همراه اول را روی سامانه‌های بانکداری الکترونیک بانک گردشگری فعال کرد. از این پس تمامی دارندگان کارت بانک گردشگری و سایر بانک‌های عضو شبکه شتاب می‌توانند با مراجعه به دستگاه‌های خود‌پرداز یا درگاه پرداخت اینترنت بانک گردشگری در وب سایت این بانک به آدرس https: //epayment. tourism-bank. com شارژ مورد نظر خود را خریداری و استفاده کنند. همچنین می‌توان با مراجعه به سایت بانک گردشگری و دریافت نسخه جدید نرم افزار همراه بانک و نصب آن روی گوشی، از سرویس شارژ کارت‌های اعتباری همراه اول و ایرانسل روی گوشی استفاده کرد.

درباره نویسنده

رضا قربانی

رضا قربانی هستم؛ بنیان‌گذار شبکه راه پرداخت؛ یک B2B Digital Media در حوزه فین‌تک ایران. با کمک همکارانم کتاب‌هایی درزمینهٔ فین‌تک منتشر کردیم، مثل بانک ۳.۰، بانک دیجیتال، بانکداری مجازی، گسست بانک‌ها، دانشنامه پرداخت و بانکداری الکترونیکی و چند کتاب دیگر. انتشار این کتاب‌ها علاقه شخصی من است که افراد بیشتری با فین‌تک آشنا شوند. سردبیر ماهنامه عصر تراکنش هم هستم که به‌صورت تخصصی درزمینهٔ فین‌تک منتشر می‌شود. تولید ویدیو و پادکست یکی دیگر از کارهایی است که با کمک همکارانم انجام می‌دهم. روزنامه‌نگاری با آفتابگردان همشهری در من شروع شد و با گنبد کبود ابرار جدی شد و در روزنامه شریف به نتیجه رسید. در رسانه‌هایی مثل عصر ارتباط، پیوست، دنیای اقتصاد و تجارت فردا، مدیریت ارتباط و چند جای دیگر چیزهایی نوشته‌ام و در هفته‌نامه شنبه دبیر صفحه فین‌تک هستم. اگر می‌خواهید بیشتر درباره من بدانید لطفا وبلاگ مدیر رسانه را ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید