خبر

بازدید مقامات ارشد از غرفه شرکت توسن خلیج فارس

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

ششمین جلسه هیات امنای پارک فناوری پردیس به ریاست دکتر اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور و با حضور اعضای هیات امنا برگزار شد.

شرکت توسن خلیج فارس

دکتر اسحاق جهانگیری معاون اول به همراه دکتر سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهور و مهندس محمدرضا نعمت‌زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت، روز پنجشنبه مورخ ۲۴/۰۷/۱۳۹۳ ضمن حضور در پارک فناوری پردیس، از غرفه شرکت‌های عضو بازدید و در جریان آخرین پیشرفت‌ها و دستاورد‌های شرکت‌های دانش بنیان قرار گرفتند.

شرکت توسن خلیج فارس

در این بازدید، کار‌شناسان شرکت توسن خلیج فارس، آخرین وضعیت پیشرفت‌های اخیر شرکت در حوزه مراکز داده و نیز پروژه‌های جاری داخلی و خارجی و همچنین مشکلات و موانع کسب و کار در حوزه IT را با ایشان در میان گذاشتند.

شرکت توسن خلیج فارس

دکتر اسحاق جهانگیری، توسعه شرکت‌های دانش بنیان را از سیاست‌های جدی دولت یازدهم اعلام کرد و گفت: «لازمه توسعه شرکت‌های دانش بنیان این است که این شرکت‌ها در همه استان‌ها راه‌اندازی شوند و پارک علم و فناوری پردیس می‌تواند به‌عنوان الگو معرفی شده و تجربیات این پارک به دیگران منتقل شود.»

منبع: شرکت توسن خلیج فارس

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید