شرکت‌ها

تقدیر از فناپ در دوازدهمین اجلاس سالیانه و جشنواره برترین‌های پارک فناوری پردیس

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

فناپ در دوازدهمین اجلاس سالیانه و جشنواره برترین‌های پارک فناوری پردیس، موفق به دریافت تندیس و لوح تقدیر شد. این اجلاس هر ساله با هدف تقویت و ترویج هم افزایی میان شرکت‌های دانش بنیان عضو پارک فناوری و همچنین ارائه گزارشی از فعالیت‌های یکساله این پارک و شرکت‌های عضو برگزار می‌شود و برترین واحدهای فناور عضو این مجموعه انتخاب و از آنها تقدیر به عمل می‌آید.

Fanap-Tandis-Pardis-way2pay-93-05-29

شرکت فناپ به عنوان شرکتی دانش بنیان و عضو پارک فناوری در جشنواره انتخاب برترین‌های پارک فناوری پردیس که همزمان با اجلاس سالیانه این پارک برگزار می‌شود، در موضوع «توسعه اقتصادی» عنوان ارزش آفرین برتر را دریافت و مورد تقدیر برگزار کنندگان قرار گرفت.

.

در قسمتی از متن این لوح تقدیر آمده:

«در سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی و همزمان با دوازدهمین اجلاس سالیانه و جشنواره برترین‌های پارک فناوری پردیس، به پاس قدردانی و سپاس از زحمات آن شرکت که با تمام توان و برنامه ریزی مدبرانه در این راستا حرکت نموده اید، در موضوع «توسعه اقتصادی»، انتخاب آن شرکت را به عنوان ارزش آفرین برتر پارک فناوری پردیس تبریک می‌گوییم.»

گفتنی است، دوازدهمین اجلاس سالیانه پارک فناوری پردیس همزمان با جشنواره انتخاب برترین‌های این پارک در ۲۸مردادماه سال جاری برگزار شد.

منبع: فناپ

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید