بانک‌ها خبر

انتقال وجه بیش از سه میلیون تومان در روز با کارت بانکی از خودپرداز

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

انتقال روزانه بیش از سه میلیون تومان به بانک‌های عضو شتاب از طریق دستگاه‌های خودپرداز بانک مسکن امکان‌پذیر شد.

تا پیش از این اقدام بانک مسکن، امکان انتقال تنها سه میلیون تومان به طور روزانه از طریق دستگاه‌های خودپرداز از دو بانک متفاوت امکان‌پذیر بود. این در حالی است که اکنون مشتریان می‌توانند از دستگاه‌های خودپرداز بانک مسکن از طریق شماره شبا مقصد مبلغی بیش از سه میلیون تومان را از بانکی به بانک دیگر منتقل کنند.

در همین زمینه یکی از کارشناسان بانک مسکن در مورد چگونگی این نقل و انتقال توضیح داد: «مشتری با وارد کردن کارت خود به دستگاه خودپرداز امکان انتقال وجه از طریق شماره کارت و یا شماره شبا را خواهد داشت.»

.

انتقال وجه بیش از سه میلیون تومان در روز با کارت بانکی از خودپرداز

وی افزود: «در صورت انتخاب شماره کارت، انتقال وجه تنها با همان سقف سه میلیون تومان انجام می‌شود، اما در صورت انتقال از طریق شبا این امکان برای مشتری وجود دارد که مبلغی بیش از سه میلیون تومان را از طریق ساتنا و پایا به وسیله دستگاه خودپرداز منتقل کند.»

این کارشناس بانک مسکن یادآور شد: «بر این اساس حداقل مبلغ انتقالی از طریق ساتنا ۱۵ میلیون تومان و سقف آن نامحدود است و از طریق پایا نیز کفی تعریف نشده و حداکثر مبلغ قابل انتقال ۵۰ میلیون تومان خواهد بود.»

به گفته وی، امکان انتقال بیش از سه میلیون تومان در روز تنها به وسیله خودپردازهای بانک مسکن انجام خواهد شد.

منبع: ایسنا

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید