بانک‌ها

رشد ۴۲ درصدی پایانه‌های فروش بانک ملی نسبت به پارسال

نصب ۳۱۳ هزار و ۶۰۴ دستگاه POS تا پایان شهریور ماه امسال رشدی معادل ۴۲.۳۶ درصد را در تعداد این دستگاه‌ها نسبت به متوسط سال ۸۹ به ثبت رساند.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران تعداد تراکنش پایانه‌های فروشگاهی بانک ملی ایران در شهریور ماه امسال نسبت به متوسط سال گذشته حدود ۱۹۱ درصد رشد داشته این در حالی است که مبلغ تراکنش صورت گرفته در این دوره با ۵۶۳ درصد رشد از رقم ۳۹ هزار و ۷۷۷ میلیارد ریال گذشت.

به گفته روابط عمومی بانک ملی ایران وجود قابلیت خرید آسان و امن، پرداخت قبوض خدماتی و دریافت موجودی حساب‌ها در پایانه‌های فروشگاهی و تاثیر آن بر کاهش مراجعه حضوری مشتریان به شعب، صرفه جویی در سفرهای درون شهری و مصرف سوخت، کاهش هزینه‌های استفاده از اسکناس و … باعث شده تا گسترش شبکه این دستگاه‌ها در سطح کشور در دستور کار بانک ملی ایران قرار گیرد.

این بانک همچنین با نصب پایانه‌های فروش ویژه در سازمان‌ها و شرکت‌های دولتی از جمله دفا‌تر اسناد رسمی، ادارات امور مالیاتی، اداره کل ثبت شرکت‌ها و … گام‌هایی اساسی در صرفه جویی در وقت و هزینه مراجعان این بخش‌ها برداشته است.

درباره نویسنده

رضا قربانی

رضا قربانی هستم؛ بنیان‌گذار شبکه راه پرداخت؛ یک B2B Digital Media در حوزه فین‌تک ایران. با کمک همکارانم کتاب‌هایی درزمینهٔ فین‌تک منتشر کردیم، مثل بانک ۳.۰، بانک دیجیتال، بانکداری مجازی، گسست بانک‌ها، دانشنامه پرداخت و بانکداری الکترونیکی و چند کتاب دیگر. انتشار این کتاب‌ها علاقه شخصی من است که افراد بیشتری با فین‌تک آشنا شوند. سردبیر ماهنامه عصر تراکنش هم هستم که به‌صورت تخصصی درزمینهٔ فین‌تک منتشر می‌شود. تولید ویدیو و پادکست یکی دیگر از کارهایی است که با کمک همکارانم انجام می‌دهم. روزنامه‌نگاری با آفتابگردان همشهری در من شروع شد و با گنبد کبود ابرار جدی شد و در روزنامه شریف به نتیجه رسید. در رسانه‌هایی مثل عصر ارتباط، پیوست، دنیای اقتصاد و تجارت فردا، مدیریت ارتباط و چند جای دیگر چیزهایی نوشته‌ام و در هفته‌نامه شنبه دبیر صفحه فین‌تک هستم. اگر می‌خواهید بیشتر درباره من بدانید لطفا وبلاگ مدیر رسانه را ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید