بانک‌ها خبر پرداخت

سقف برداشت وجه از خودپردازهای ملی به ۵۰۰ هزار تومان در روز افزایش یافت

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

سقف برداشت وجه از خودپردازهای ملی در سراسر کشور روزانه از دویست هزار تومان (۲/۰۰۰/۰۰۰  ریال) به پانصد هزار تومان (۵/۰۰۰/۰۰۰  ریال) افزایش یافت.

 به گزارش روابط عمومی شرکت داده ورزی سداد، به نقل از دکتر فاطمی رئیس هیأت مدیره شرکت داده ورزی سداد و عضو هیأت مدیره بانک ملی ایران، سقف برداشت از دستگاه‌های خودپرداز بانک ملی ایران در سراسر کشور روزانه از دویست هزار تومان به پانصد هزار تومان افزایش یافت.

گفتنی است، این امر در پی جلب رضایت هرچه بیشتر مخاطبان و دوستداران بانک ملی ایران و به طور کلی تمامی افرادی که با دستگاه های خودپرداز (ATM) سر و کار دارند، صورت گرفته و در حال حاضر بانک ملی ایران بانکی است در سیستم بانکی کشور که این سرویس را به مخاطبان خود ارائه می دهد. امید است انجام این طرح، گامی مؤثر در راستای کسب رضایت هرچه بیشتر آحاد مردم جامعه در استفاده از خدمات الکترونیکی این بانک باشد.

منبع: داده ورزی سداد

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید