تلفن همراه خبر پرداخت

تمام کدهای میانبر همراه ۲۴ سامان

نوشته شده توسط رسول قربانی

به منظور استفاده از خدمات همراه ۲۴ کافی‌است دارندگان سیم‌کارت اپراتورهای همراه اول، ایرانسل، تالیا و موبایل کیش، کد دستوری #۷۲۴* را بر روی گوشی‌های تلفن همراه خود شماره‌گیری نمایند.

پس از نخستین شماره گیری کاربر ابتدا می‌بایست زبان مورد نظر خود را انتخاب کند که با انتخاب زبان فارسی، منوی اصلی خدمات به صورت ذیل قابل مشاهده خواهد بود. (بیشتر بدانید)

  1. قبض
  2. موجودی
  3. شارژ
  4. پشتیبانی

برای راحتی بیشتر می‌توانید از کدهای میانبر همراه ۲۴ استفاده کنید.

.

کد میانبر خرید شارژ با همراه ۲۴

برای خود و یا دیگران شارژ خودکار بخرید. با هر سیم‌کارت دائـمی و اعتباری، برای سیم‌کارت اپـراتورهای دیگر هم مـی‌توانید شـارژ بخـرید. کـد میـانبـر خریـد شارژ را به خاطـر بسـپارید:

# شماره کارت بانکی * شماره موبایل * مبلغ شارژ * ۳ * ۷۲۴ *

 .

کد میانبر پرداخت قبوض با همراه ۲۴

با داشتن شـناسه قـبض و شـناسه پرداخت، قبوض هر یک از شـرکت‌های خـدماتی شـامل برق، آب‌، تلفن همراه، مخابرات و… را پـرداخت کنید. کد میانبر پرداخت قبض را به خاطر بسپارید:

# شماره کارت بانکی * شناسه پرداخت * شناسه قبض * ۱ * ۷۲۴ *

.

کد میانبر دریافت موجودی با همراه ۲۴

اگـر بخواهید از موجـودی کارت‌های بانکی خود در هـر مکان و زمـانی اطـلاع داشـته باشـید، سـامانه #۷۲۴* این امـکان را برای‌تان فراهم می‌کند. کـد میانبر موجودی را به خاطر بسـپارید:

# شماره کارت بانکی * ۲ * ۷۲۴ *

منبع: سامان پرداخت

درباره نویسنده

رسول قربانی

سردبیر سایت راه پرداخت؛
رسول قربانی دانش آموخته زبان و ادبیات انگلیسی است. اوفعالیت رسانه‌ای خود را به طور متمرکز در حوزه فناوری اطلاعات بانکی و پرداخت در سال 89 آغاز کرد و تاکنون در این حوزه متمرکز فعالیت کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */