تلفن همراه

سرویس USSD بانک پارسیان فعال شد / امکانات و نحوه استفاده

نوشته شده توسط مهشید مظلوم

‌سرویس USSD بانک پارسیان بر روی خطوط ایرانسل جهت بهره‌برداری راه‌اندازی شده است. با استفاده از USSD بانک پارسیان می‌توان از خدماتی نظیر خرید شارژ، گرفتن موجودی و پرداخت قبوض استفاده کرد. این سرویس به نصب هیچ‌گونه برنامه نرم‌افزاری و یا دسترسی به اینترنت نیاز ندارد و تنها از طریق شماره‌گیری کد #۷۰۸* قابل استفاده و بهره‌برداری می‌باشد.

parsian-ussd1-way2pay-92-09-30

.

خرید شارژ با استفاده از USSD بانک پارسیان

با استفاده از همبانک بانک پارسیان می‌توانید شارژ معمولی، شارژ شگفت‌انگیز، شارژ وایمکس و پرداخت قبوض خود را انجام دهید. همچنین شارژ را می‌توانید برای سیم‌کارت خود یا دیگران استفاده کنید.

parsian--ussd-2-way2pay-92-09-30

.

دریافت موجودی با استفاده از USSD بانک پارسیان

با شماره‌گیری #۷۰۸* تمامی دارندگان کارت‌های شبکه شتاب می‌توانند موجودی کارت خود را دریافت کنند. برای این کار کافی است که شماره ۱۶ رقمی کارت خود را به همراه رمز دوم وارد کنید.

.

پرداخت قبوض با استفاده از USSD بانک پارسیان

با شماره گیری #۷۰۸* میتوانید قبوض خود را با وارد کردن شناسه قبض و سپس شماره کارت و رمز دوم پرداخت کنید.

parsian-ussd-708-92-12-26

اطلاعات در این سرویس به صورت کدگذاری شده در بسترUSSD ارسال و دریافت می‌گردد. به گونه‌ای که امکان سوء‌استفاده از آن وجود نخواهد داشت و از امنیت بالایی برخوردار خواهد بود. همچنین این سرویس بر پایه اصول ارسال و دریافت پیام رایگان استوار بوده و در هر مکان و زمانی قابل استفاده است. همچنین برای اطلاع از سایر کدهای USSD می‌توانید مطلب «USSD چیست؟ به همراه لیست تمام کدهای USSD و توضیحاتی درباره آنها» را بخوانید.

درباره نویسنده

مهشید مظلوم

۷ دیدگاه

  • سلام . منم با دیدگاه این دوست عزیز موافقم خواهشا این گزینه رو اضافه کنید .. مت حتی همراه بانک پارسیان دارم وارد برنامه هم میشم شماره حساب همه چیزه هم میدم اما هرکاری میکنم اصلا پول انتقال نمیده از طریق سایت هم اقدام کردم هم نشد

  • باید گزینه انتقال هم بهش اضافه بشه و هم اینکه یک تغییر اساسی تو همراه بانک داده بشه چون بعضی اوقات جوری به هم ریخته میشه که اصلا انتقال نمیده.

دیدگاهتان را بنویسید