بانک‌ها شرکت‌ها

برگزاری هفتمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه

نوشته شده توسط رسول قربانی

مدیر روابط عمومی‌ و امور بین‌الملل سازمان بورس و اوراق بهادار از نهایی‌شدن حضور بیش‌از ۲۸۰ شرکت داخلی و خارجی در هفتمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه (FINEX) خبر داد و گفت: علاوه‌بر شرکت‌های داخلی، ۱۲ شرکت خارجی فعال در صنعت مالی از کشورهای ترکیه، امارات، روسیه، پاکستان، اندونزی و کره‌جنوبی در این نمایشگاه حضوری فعال خواهند داشت.

به گزارش ایسنا، سعید مستشار ضمن مقایسه هفتمین دوره نمایشگاه با دوره قبل از آن افزود: سال گذشته، حدود ۲۵۰ شرکت در فضای مفید ۱۴ هزار مترمربع در نمایشگاه حضور داشتند، درحالیکه امسال تعداد شرکت‌ها به ۲۸۰ شرکت و فضای مفید نمایشگاه نیز به بیش از ۱۶ هزار و ۵۰۰ متر مربع رسیده است که در مجموع، حدودا ۲۰ درصد رشد در مقایسه با سال گذشته نشان می‌دهد.

خاطرنشان می‌شود هفتمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه روزهای ۱۷ تا ۲۰ اردیبهشت در محل دائم نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود. اطلاعات این نمایشگاه ازطریق سایت اختصاصی نمایشگاه به نشانی www.fiif.ir قابل مشاهده است.

درباره نویسنده

رسول قربانی

سردبیر سایت راه پرداخت؛
رسول قربانی دانش آموخته زبان و ادبیات انگلیسی است. اوفعالیت رسانه‌ای خود را به طور متمرکز در حوزه فناوری اطلاعات بانکی و پرداخت در سال 89 آغاز کرد و تاکنون در این حوزه متمرکز فعالیت کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید