بانک‌ها

بانک‌های ایرانی با تلفن و ایمیل سوئیفت را دور زدند!

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

خبرگزاری تسنیم نوشت: “مقامات شبکه بین المللی سوئیفت تصریح کردند بانک‌های ایرانی با استفاده از ایمیل و تلفن توانسته اند تحریم اعمال شده در زمینه انجام تراکنش های مالی از طریق این شبکه را دور بزنند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از داو جونز، مقامات سوئیفت اعلام کردند بانک های ایرانی توانسته اند تحریم اعمال شده در زمینه انجام تراکنش‌های مالی بین المللی را دور بزنند.

به گفته مسئولان سوئیفت، بانک های ایرانی توانسته اند با استفاده از روش های ساده تر برای انجام تراکنش ها با شرکای بین المللی خود، دستورالعمل های لازم را به جای استفاده از شبکه سوئیفت توسط ایمیل و تلفن ارسال کنند.

آلین رائس، مدیر اجرایی سوئیفت گفت: «کاملا روشن است که ایرانی ها ابزارهای دیگری را برای انتقال پول و انجام تراکنش ها در اختیار دارند.»

منبع: تسنیم

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید