بانک‌ها

امکان پرداخت اقساط بانک مسکن از طریق درگاه‌های مختلف بانکی

maskan-bank
نوشته شده توسط اشکان حسین پور

صفری ریبس کل خدمات نوین بانک مسکن، اعلام کرد امکان پرداخت اقساط بانک مسکن از طریق تمام درگاه‌های این بانک: کیوسک بانک، خودپردازها، پایانه‌های شعب، درگاه‌های مجازی اینترنت، تلفن بانک و همراه بانک مسکن و همچنین خودپردازها و اینترنت بانک سایر بانک‌ها فراهم شده است.

صفری در ادامه گفت: جرای این پروژه موجب کاهش بار مراجعه مشتریان به شعب برای پرداخت اقساط و رضایتمندی هر چه بیشتر آنها شده است.

منبع: دنیای اقتصاد

 

خبر تکمیلی: 

این عملیات جهت پرداخت اقساط کارت تسهیلات مسکن کاربرد دارد که پس از انتخاب شماره کارت مبداء از لیست کارتهای موجودی و واردنمودن رمز دوم ، cvv2 و تاریخ انقضاء و شماره کارت تسهیلات پس از ظاهرشدن مشخصات کارت قسط شامل شماره کارت ، نام و نام خانوادگی دارنده کارت تسهیلات ، اصل مبلغ تسهیلات ، مبلغ بدهی ، تاریخ اولین سررسید ، مبلغ قسط ، تعداد اقساط پرداخت شده و همچنین شماره قسط با واردنمودن مبلغ و کلید تائید این عمل انجام می پذیرد .

– لازم بذکر است شما می توانید با ثبت نام کارت تسهیلات خود در شعبه جهت استفاده از خدمات اینترنتی از امکاناتی نظیر اعلام موجودی ( اعلام مانده بدهی ) و صورتحساب استفاده کنید . پس از ثبت نام در شعبه شماره کارت به لیست کارتها در سامانه اضافه و با انتخاب کارت از طریق منوی اعلام موجودی ، مانده بدهی و از طریق منوی صورتحساب گردش حساب را مشاهده نمائید .

 برای اطلاعات بیشتر می‌توانید راهنمای پرداخت اینترنتی بانک مسکن را مشاهده کنید و در صورت تمایل وارد سامانه پرداخت اینترنتی بانک مسکن شوید.

درباره نویسنده

اشکان حسین پور

دیدگاهتان را بنویسید