بانک‌ها

امکان پرداخت اقساط بانک مسکن از طریق درگاه‌های مختلف بانکی

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

صفری ریبس کل خدمات نوین بانک مسکن، اعلام کرد امکان پرداخت اقساط بانک مسکن از طریق تمام درگاه‌های این بانک: کیوسک بانک، خودپردازها، پایانه‌های شعب، درگاه‌های مجازی اینترنت، تلفن بانک و همراه بانک مسکن و همچنین خودپردازها و اینترنت بانک سایر بانک‌ها فراهم شده است.

صفری در ادامه گفت: جرای این پروژه موجب کاهش بار مراجعه مشتریان به شعب برای پرداخت اقساط و رضایتمندی هر چه بیشتر آنها شده است.

منبع: دنیای اقتصاد

 

خبر تکمیلی:

این عملیات جهت پرداخت اقساط کارت تسهیلات مسکن کاربرد دارد که پس از انتخاب شماره کارت مبداء از لیست کارتهای موجودی و واردنمودن رمز دوم ، cvv2 و تاریخ انقضاء و شماره کارت تسهیلات پس از ظاهرشدن مشخصات کارت قسط شامل شماره کارت ، نام و نام خانوادگی دارنده کارت تسهیلات ، اصل مبلغ تسهیلات ، مبلغ بدهی ، تاریخ اولین سررسید ، مبلغ قسط ، تعداد اقساط پرداخت شده و همچنین شماره قسط با واردنمودن مبلغ و کلید تائید این عمل انجام می پذیرد .

– لازم بذکر است شما می توانید با ثبت نام کارت تسهیلات خود در شعبه جهت استفاده از خدمات اینترنتی از امکاناتی نظیر اعلام موجودی ( اعلام مانده بدهی ) و صورتحساب استفاده کنید . پس از ثبت نام در شعبه شماره کارت به لیست کارتها در سامانه اضافه و با انتخاب کارت از طریق منوی اعلام موجودی ، مانده بدهی و از طریق منوی صورتحساب گردش حساب را مشاهده نمائید .

برای اطلاعات بیشتر می‌توانید راهنمای پرداخت اینترنتی بانک مسکن را مشاهده کنید و در صورت تمایل وارد سامانه پرداخت اینترنتی بانک مسکن شوید.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید