بانک‌ها

افتتاح حساب اینترنتی بانک سینا برای همه

نوشته شده توسط رسول قربانی

بانک سنا با هدف گسترش خدمات بانکداری الکترونیک و جلب رضایت مشتریان، امکان افتتاح حساب از طریق سامانه پورتال اینترنتی بانک سینا را فراهم کرده است.

متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سامانه پورتال اینترنتی بانک سینا به نشانی اینترنتی www.sinabank.ir نسبت به افتتاح حساب جاری/کارت سپرده سرمایه گذاری کوتاه مدت اشخاص حقیقی و سپرده سرمایه گذاری مدت دار اقدام نمایند.

بدین منظور مشتریان می توانند پس از ورود به صفحه اصلی پورتال اینترنتی و انتخاب سامانه افتتاح حساب، یا با استفاده از منوی فرم‌ها نسبت به افتتاح حساب سپرده مورد نظر اقدام نمایند. پس از تکمیل فرم‌های اطلاعاتی با در دست داشتن کد پیگیری، اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی به یکی از شعب بانک سینا در سراسر کشور مراجعه نمایند تا مراحل افتتاح سپرده توسط همکاران این بانک در کوتاه ترین زمان ممکن برا ی مشتریان انجام پذیرد.

گفتنی است پیشتر امکان افتتاح حساب اینترنتی از طریق اینترنت بانک سینا برای کاربران این سامانه فراهم شده بود اما این خدمت جدید ویژه تمام اشخاصی است که هیچ گونه حسابی در بانک سینا ندارند و کاربر اینترنت بانک سینا نیز نبوده‌اند.

منبع: بانک سینا

درباره نویسنده

رسول قربانی

سردبیر سایت راه پرداخت؛
رسول قربانی دانش آموخته زبان و ادبیات انگلیسی است. اوفعالیت رسانه‌ای خود را به طور متمرکز در حوزه فناوری اطلاعات بانکی و پرداخت در سال 89 آغاز کرد و تاکنون در این حوزه متمرکز فعالیت کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید