دریافت آنلاین خلافی و نمره منفی گواهینامه به همراه شماره جدید اعلام تصادفات

4

فرمانده ناجا با بیان اینکه نرخ جریمه‌ها باید براساس نرخ تورم به روزرسانی شود تا عامل بازدارندگی خود را حفظ کند، گفت: از این به بعد شهروندان می‌توانند به جای شماره ۱۱۰ با شماره ۱۲۰ برای ارائه گزارشات راهنمایی رانندگی تماس بگیرند.

.

سایت جدید دریافت آنلاین خلافی خودرو و نمره منفی گواهینامه

سردار اسماعیل احمدی مقدم فرمانده نیروی انتظامی در جمع خبرنگاران گفت: قانون جدید راهنمایی و رانندگی را مکلف کرده که از طریق تکنولوژی‌های جدید به مردم در مورد نرخ جریمه‌ها، تخلفات و نمره منفی گواهینامه هایشان گزارش دهد. بنابراین سایت راهور ۱۲۰ به منظور ارائه خدمات به شهروندان راه‌اندازی شد تا آنها بتوانند از میزان خلافی خودرو، نمره منفی خود و سایر مسائل مربوط به راهنمایی رانندگی اطلاع پیدا کنند.

.

شماره جدید اعلام تصادفات راهنمایی و رانندگی

فرمانده ناجا با بیان اینکه حجم زیادی از تماس‌های مردم با فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ را مسائل مربوط به راهنمایی و رانندگی و تصادفات تشکیل می‌داد، گفت: به همین علت سامانه ۱۲۰ را جهت ارائه گزارشات مربوط به راهنمایی و رانندگی و تصادفات راه‌اندازی کردیم. البته این به آن معنا نیست که سامانه ۱۱۰ گزارشات تصادفات را دریافت نکند بلکه این دو سامانه در کنار هم فعالیت‌ می‌کند.

احمدی مقدم همچنین از امکان پرداخت قبوض راهنمایی و رانندگی با استفاده از سایت راهور ۱۲۰ خبرداد و گفت: مردم می‌توانند تصاویر تخلفات دیگر شهروندان را از طریق این سایت برای ما ارسال کنند.

همچنین برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه شیوه‌های مختلف دریافت آنلاین خلافی خودرو و پرداخت آنلاین آن مطلب «چگونه خلافی خودرو را غیر حضوری دریافت و پرداخت کنیم؟» را در راه پرداخت مطالعه کنید.

TosanTechno-Book
اشتراک گذاری

درباره نویسنده

یک نظر دهید