دریافت آنلاین خلافی و نمره منفی گواهینامه به همراه شماره جدید اعلام تصادفات

مهشید مظلوم 1:59 ب.ظ | 1 مهر 1392 3

فرمانده ناجا با بیان اینکه نرخ جریمه‌ها باید براساس نرخ تورم به روزرسانی شود تا عامل بازدارندگی خود را حفظ کند، گفت: از این به بعد شهروندان می‌توانند به جای شماره ۱۱۰ با شماره ۱۲۰ برای ارائه گزارشات راهنمایی رانندگی تماس بگیرند.

.

سایت جدید دریافت آنلاین خلافی خودرو و نمره منفی گواهینامه

سردار اسماعیل احمدی مقدم فرمانده نیروی انتظامی در جمع خبرنگاران گفت: قانون جدید راهنمایی و رانندگی را مکلف کرده که از طریق تکنولوژی‌های جدید به مردم در مورد نرخ جریمه‌ها، تخلفات و نمره منفی گواهینامه هایشان گزارش دهد. بنابراین سایت راهور 120 به منظور ارائه خدمات به شهروندان راه‌اندازی شد تا آنها بتوانند از میزان خلافی خودرو، نمره منفی خود و سایر مسائل مربوط به راهنمایی رانندگی اطلاع پیدا کنند.

.

شماره جدید اعلام تصادفات راهنمایی و رانندگی

فرمانده ناجا با بیان اینکه حجم زیادی از تماس‌های مردم با فوریت‌های پلیسی 110 را مسائل مربوط به راهنمایی و رانندگی و تصادفات تشکیل می‌داد، گفت: به همین علت سامانه 120 را جهت ارائه گزارشات مربوط به راهنمایی و رانندگی و تصادفات راه‌اندازی کردیم. البته این به آن معنا نیست که سامانه 110 گزارشات تصادفات را دریافت نکند بلکه این دو سامانه در کنار هم فعالیت‌ می‌کند.

احمدی مقدم همچنین از امکان پرداخت قبوض راهنمایی و رانندگی با استفاده از سایت راهور 120 خبرداد و گفت: مردم می‌توانند تصاویر تخلفات دیگر شهروندان را از طریق این سایت برای ما ارسال کنند.

همچنین برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه شیوه‌های مختلف دریافت آنلاین خلافی خودرو و پرداخت آنلاین آن مطلب «چگونه خلافی خودرو را غیر حضوری دریافت و پرداخت کنیم؟» را در راه پرداخت مطالعه کنید.

3 دیدگاه »

 1. شمس له یاری 30 اردیبهشت ,1393 at 12:11 ب.ظ - پاسخ

  باسلام من جریمه داشتم ندانستم تاریخش گذشته چکارپایس +یک ر فتم گفته پولت ازدست مره

 2. شمس له یاری 30 اردیبهشت ,1393 at 12:16 ب.ظ - پاسخ

  ببخشیدپرداخت کردم بعدفهمیدتاریخش گذشته

 3. گودرز 7 تیر ,1393 at 10:53 ق.ظ - پاسخ

  ضمن عرض سلام و ادب احترام : بنده در دیماه یا بهمن ماه 91 در جاده شیراز جریمه شدم . 5 نمره منفی گرفتم و تا کنون نمره منفی حذف نشده مگه بعد از 6 ماه خود بخود حذف نمیشه ، با عرض معذرت به چه علت تا حالا حذف نشده لطفا راهنمایی بفرمایید .
  ( شماره گواهینامه 9170313725)
  با تشکر

فرستادن دیدگاه »

WP-SpamFree by Pole Position Marketing