امکان پرداخت اقساط بانک مسکن توسط کارت‌های شتاب

9

صفری رئیس اداره کل خدمات نوین بانک مسکن ار ایجاد پرداخت اقساط از طریق درگاه‌های مجازی مجازی اینترنت، همراه بانک و تلفن بانک از طریق تمامی کارت‌های شتاب در آینده‌ای نزدیک خبر داد.

نیکوفر صفری با اعلام خبر افزود: با توجه به تخصصی بودن بانک مسکن و پرداخت انواع تسهیلات به مشتریان، این بانک انواع درگاه‌های پرداخت الکترونیک را برای پرداخت اقساط از طریق کارت‌های مسکن و شتاب تجهیز نموده است.

وی همچنین اضافه کرد: بانک مسکن با برگزاری قرعه‌کشی‌های دوره‌ای مستقل در بین پرداخت کنندگان غیر حضوری اقساط از طریق درگاه‌های الکترونیکی و پرداخت جوایز به برندگان، به تشویق مشتریان در استفاده از خدمات بانکداری الکترونیک پرداخته است.

رئیس اداره کل خدمات نوین بانک مسکن تعداد پرداخت غیر حضوری اقساط را طی سال ۱۳۹۰ بیش از ۸۰۰ هزار عنوان و اظهارکرد: بر اساس اقدامات تشویقی انجام شده تعداد پرداخت کنندگان غیر‌حضوری اقساط طی ۶ ماهه نخست سال جاری با ۲۰۷ درصد رشد به بیش از ۲ میلیون و ۴۵۰ هزار افزایش یافته است.

صفری در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به شرایط استفاده از خدمات بانکداری الکترونیک بانک مسکن تصریح کرد: مشتریان می‌توانند با مراجعه به شعبه افتتاح کننده حساب تسهیلاتی، درخواست انتقال حساب تسهیلات سنتی خود را به حساب تسهیلات متمرکز اعلام دارند که پس از انجام انتقال حساب، درخواست صدور کارت صورت می‌پذیرد.

صفری در ادامه گفت: در برخی از شعب صدور آنی کارت انجام شده و در سایر شعب نیز حداکثر پس از۲ روز، کارت تسهیلات متمرکز آماده و به مشتریان ارائه می‌شود.

 

خبر تکمیلی: 

این عملیات جهت پرداخت اقساط کارت تسهیلات مسکن کاربرد دارد که پس از انتخاب شماره کارت مبداء از لیست کارتهای موجودی و واردنمودن رمز دوم ، cvv2 و تاریخ انقضاء و شماره کارت تسهیلات پس از ظاهرشدن مشخصات کارت قسط شامل شماره کارت ، نام و نام خانوادگی دارنده کارت تسهیلات ، اصل مبلغ تسهیلات ، مبلغ بدهی ، تاریخ اولین سررسید ، مبلغ قسط ، تعداد اقساط پرداخت شده و همچنین شماره قسط با واردنمودن مبلغ و کلید تائید این عمل انجام می پذیرد .

– لازم بذکر است شما می توانید با ثبت نام کارت تسهیلات خود در شعبه جهت استفاده از خدمات اینترنتی از امکاناتی نظیر اعلام موجودی ( اعلام مانده بدهی ) و صورتحساب استفاده کنید . پس از ثبت نام در شعبه شماره کارت به لیست کارتها در سامانه اضافه و با انتخاب کارت از طریق منوی اعلام موجودی ، مانده بدهی و از طریق منوی صورتحساب گردش حساب را مشاهده نمائید .

 برای اطلاعات بیشتر می‌توانید راهنمای پرداخت اینترنتی بانک مسکن را مشاهده کنید و در صورت تمایل وارد سامانه پرداخت اینترنتی بانک مسکن شوید.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

۹ دیدگاه

 1. با سلام آدرس مشخصی برای پرداخت از طریق کارت های شتاب مانند کارت بانک ملی داده نشده لطفا آدرس را مشخصا اعلام بفرمایید مطمئنا کسی دوست ندارد وقت خود را در صف های عابر بانک صرف کند.

 2. با سلام
  من یک مسکن کارت دارم که با آن اقساط را با مراجعه به بانک پرداخت می نمایم
  فقط روی آن یک شماره کارت وجود دارد و یک شماره ۴ رقمی
  یک حساب هم در بانک عضو شتاب دارم (کارت بانک ملی)
  به کدام شعبه مراجعه کنم تا این کاری که می گویید بتوانم انجام دهم
  لازم است حتما به شعبه ای که وام دریافت نموده ام مراجعه نمایم؟
  حتما باید غیر از کارت قسط کارت دیگری از بانک مسکن دریافت نمایم؟
  متن شما گویا نیست لطفا کلیه مراحل را بصورت شفاف توضیح دهید
  اقساط بانک مهر را به راحتی می توان پرداخت کرد و اینهمه دنگ و فنگ ندارد.
  متشکرم

 3. سلام-
  هر سایتی میریم فقط یک سری توضیحات داده اید– ولی امکان پرداخت قسط مسکن را اینترنتی –قرار نداده اید-
  من فعلا همه کارهای دیگر بانکها را با اینترنت انجام میدم–
  بجز بانک مسکن – که فقط تبلیغ کرده اید- وامکانش نیست– و بنده با مراجعه به عابر بانک قسط میدم-
  لطفا به این پیامها پاسخ دهید—ممنون–

 4. سلام
  من رمز اینترنتی رو از بانک مسکن گرفتم اما داخل سامانه اجازه انتقال وجه رو که نمیده!! اجازه اضافه کردن کارت روهم که نمیده!! ازطرفی پرداخت از طریق سایر کارتای شبکه شتاب رو هم که بستید!! پس چرا اینقد از روش اینترنتی تعریف می کنید؟؟؟

یک نظر دهید

WP-SpamFree by Pole Position Marketing