آسان پرداخت هم جیرینگی شد: امکان تسویه لحظه‌ای

4

با اتصال سوئیچ آسان پرداخت پرشین به سامانه جیرینگ همراه اول، امکان پرداخت لحظه‌ای قبوض میان دوره و پایان دوره برای مشترکان اپراتور فوق فراهم گردید.

به گزارش پایگاه خبر رسانی راه پرداخت به نقل از روابط عمومی آسان پرداخت پرشین، مهدی شهیدی رئیس هیات مدیره آسان پرداخت ضمن اعلام این خبر افزود: در پرداخت با این روش چنانچه تلفن مشترک بدلیل بدهی، قطع یا یکطرفه باشد، بدون نیاز به مراجعه به دفاتر امور مشترکین این اپراتور، سیم کارت به صورت آنی در همان لحظه پرداخت، مجدداً فعال شده و مشترکان این اپراتور از مراجعه حضوری بی نیاز خواهند شد.

به گفته وی، این امکان هم اکنون در وبسایت آسان پرداخت پرشین به نشانی www.persianswitch.com و تمامی پایانه‌های فروش تحت پوشش آسان پرداخت پرشین و بانک مسکن فعال است. شهیدی در ادامه از مذاکره با سایر اپراتورهای تلفن همراه در خصوص ارائه این خدمت خبر داد و ابراز امیدواری کرد تا مشتریان ایرانسل نیز بتوانند چنین خدماتی را بر روی درگاه های پرشین سوئیچ دریافت نمایند.

TosanTechno-Book
اشتراک گذاری

درباره نویسنده

سردبیر سایت راه پرداخت؛ رسول قربانی دانش آموخته زبان و ادبیات انگلیسی است. او از سال 89 فعالیت رسانه‌ای خود در حوزه فناوری اطلاعات بانکی و پرداخت را آغاز کرد و در این مدت سعی کرده شناخت درست و عمیقی از این حوزه داشته باشد و همچنان در این حوزه در حال یادگیری است. او علاوه بر تلاش برای شناخت عمیق فضای داخلی، در حوزه بین‌المللی نیز فعالیت می‌کند و روندهای روز دنیا در این حوزه را دنبال می‌کند و با شخصیت‌های بین‌المللی این حوزه نیز همچون برت کینگ، کریس اسکینر، کارستن بارچ، نیل آسبورن، مایکل جکسون، مایکل مینلی، فرانک یورگن ریختر، آنتونی تامسون، الکس راوزر، پی‌جی کروم، جان کلی و ... مصاحبه حضوری داشته است.

یک نظر دهید