اعلام موجودی کارت‌های عضو شتاب و پرداخت دسته‌ای قبوض در سایت بانک مسکن

4

به گزارش روابط عمومی بانک مسکن، مشتریان از این پس برای اطلاع از موجودی حساب کارت‌های عضو شتاب خود می‌توانند با ورود به پایگاه اطلاع رسانی بانک مسکن به آدرس www.bank-maskan.ir و ورود به سایت خدمات اینترنتی از موجودی حساب کارت‌های عضو شتاب خود مطلع شوند.

همچنین با راه اندازی سیستم پرداخت دسته‌ای قبوض، مشتریان می‌توانند برای پرداخت دسته‌ای قبوض خود با ورود به پایگاه اطلاع رسانی بانک مسکن به آدرس www.bank-maskan.ir و ورود به سایت خدمات اینترنتی و همچنین ورود به بخش سامانه پرداخت دسته‌ای قبوض تمامی قبوض خود را به صورت همزمان پرداخت نمایند.

گفتنی است، برای بهره‌مندی از خدمات بانکداری اینترنتی بانک مسکن داشتن شماره کارت، رمز اینترنتی، کد اعتبار سنجی و تاریخ انقضای کارت ضروری است.

برای دانستن نحوه استفاده از سرویس اعلام موجودی در بانکهای مختلف این صفحه را مطالعه کنید.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

رضا قربانی نویسنده حوزه بانکداری و پرداخت الکترونیک و مدیرمسئول گروه رسانه‌ای شفق است. وبلاگ رضا قربانی را می‌توانید اینجا ببینید.

۴ دیدگاه

  1. فرزاد آقاحسيني در

    من برای پرداخت قسط مسکن برای مراجعه به بانک وقت ندارم و بانک به اصطلاح پاسخگوی مسکن که فقط در حد تبلیغه هیچ امکانی برای این کار از طریق اینترنت فراهم نکرده به بانک هم مراجعه کردم در کمال احترام به من گفتن که برای شما نمی توان کارت صادر کرد و باید با دفترچه بپردازی در این عصر الکترونیک جای تعجب دارد و جلبتر بدون امکانات غیر حضوری جایزه هم میدید. با سپاس

  2. من برای پرداخت قسط مسکن برای مراجعه به بانک وقت ندارم و بانک به اصطلاح پاسخگوی مسکن که فقط در حد تبلیغه هیچ امکانی برای این کار از طریق اینترنت فراهم نکرده به بانک هم مراجعه کردم در کمال احترام به من گفتن که برای شما نمی توان کارت صادر کرد و باید با دفترچه بپردازی در این عصر الکترونیک جای تعجب دارد و جلبتر بدون امکانات غیر حضوری جایزه هم میدید. با سپاس

    • سلام
      اخیرا برای پرداخت اقساط، سرویس توسط بانک ها ارائه می شود که می توان با استفاده از آن در فضای مجازی و اینترنت و همچنین شبکه خودپردازها با در دست داشتن شماره اعتبر و تسهیلات اعطایی، اقساط آن را پرداخت نمود.

یک نظر دهید

WP-SpamFree by Pole Position Marketing